Kes kirjutab võlakirja ja hüpoteegi?

Kuigivõlakiri, laenuleping ja hüpoteek on tõendid laenuvõtjalt laenuandjale võlgnevuse kohta, on laenulepingus ulatuslikumad määratlused ja klauslid kui võlakirjas. Ainult laenuvõtja kirjutab võlakirja, samas kui nii laenuandja kui laenuvõtja allkirjastavad laenulepingu. Kui laen muudab käsi, kinnitatakse võlakiri laenu uuele omanikule (allkirjastatud üle). Mõnel juhul kinnitatakse märkus tühjaks, muutes selle kandjaks ühtse äriseadustiku artikli 3 alusel.

Keshoiab teadet, on seaduslik õigus seda jõustada ja on seistes sulgeda. Majaomanikud mõtlevad tavaliselt oma hüpoteegi kohustuseks maksta raha, mida nad elukoha ostmiseks laenasid. Aga tegelikult on see võlakiri, mida nad ka allkirjastavad rahastamisprotsessi osana, mis tähistab, et lubadus laenu tagasi maksta koos tagasimaksmise tingimustega. Võlakirjas sätestatakse võla suurus, intressimäär ja hilinenud tasud.

Selliseljuhul hoiab laenuandja võlakirja, kuni hüpoteeklaen on ära tasutud. Erinevalt usalduse või hüpoteegi enesest ei võlakirja maakonna maarekorditesse kantud. Samuti aitavad võlakirjad omaniku finantseerimisel eraõiguslikud osapooled laenuandmise protsessi kaitsta. Kui laenuvõtja maksab müüjale otse, ei kaasata hüpoteeklaenuandjad või pangad.

Omanikufinantseerimine viitab eraõigusliku isiku laenuandjale, erinevalt traditsioonilisest laenuandjast. Võlakirju ja pealkirju saab müüa. Tingimusteta ja müügitavad võlakirjad muutuvad vabalt kaubeldavateks instrumentideks, mida kasutatakse laialdaselt äritehingutes paljudes riikides. Kui teete kõik nõutavad maksed ja maksate laenu täielikult ära, mis tavaliselt juhtub paljude aastate pärast, märgib laenuandja võlakirja täies ulatuses tasutuks ja annab selle sulle tagasi.

Õppelaenuvõlakirjades on toodud õppelaenuvõtjate õigused ja kohustused ning laenu tingimused ja tingimused. Kuid mõningatel juhtudel hüpoteegi (või hiljem loovutamise) tähistab Mortgage Electronic Registration System, Inc. müük märkus võla koguja annab võla koguja omandiõiguse laenu ja võime koguda kogu summa. Kui laenuvõtja ei tee makset, peab laenuandja selle asemel esitama väikeste kohtuvaidluste kohtusse või läbima muid õiguslikke protsesse märkuse jõustamiseks.

Kuidenne võlakirja allkirjastamist on oluline mõista, mis nad on, kuidas neid kasutatakse, mida täpselt nad teevad, ja mis veelgi tähtsam, mida nad ei tee. Paljud inimesed võtavad laenu kodu ostmiseks ja ei mõista tõeliselt võlakirja ja võlakirja erinevust. Kapten võlakiri sisaldab ka üliõpilase isiklikku kontakti- ja tööhõiveteavet ning õpilase isiklike viidete nimesid ja kontaktandmeid. Pärast investor on nõus tingimustega võlakirja, nad saavad müüa (või isegi üksikute maksete see), järjekordne investor, palju nagu väärtpaberit.

Kuilaenate isikut või äriraha, võiksite laenu vormistada, luues võlakirja. Selles olukorras jätkab tegija maksete tegemist märkmes, kuid teeks need maksed uuele osapoolele, kes ostis noodi. Sellised tehingud nagu auto laenud ja hüpoteegid nõuavad keerukamaid võlakirju, mis hõlmavad selliseid üksikasju nagu amortisatsiooni graafikud, intressimäärad ja palju muud. Kui kasutate hüpoteeklaenu protsessi lõpuleviimiseks volikiri, kirjutab ta märkuse teie nimel alla, kuid laenuandja peab kontrollima volikiri dokumente.

Üksselline termin on „võlakiri, mis kindlasti tulla, kui kasutate laenuandja raha, et rahastada oma kodu ostu. Võlakiri toimib teie laenu juriidilise dokumendina, mis aitab teid kaitsta ja tagada, et isik või organisatsioon teile maksab.

Leave Message

Required fields are marked *