Kas tegija peab olema allkirjastatud võlakirja?

Selleks, et võlakiri oleks õiguslikult siduv, peab see sisaldama laenuvõtja allkirja. Üldiselt ei nõuta seadus, et allkirjad oleksid tunnistajaks või notariaalselt tõestatud. Võlakirja puhul on vaja ainult kokkuleppes osalevate poolte allkirju, mis ei nõuta notari tunnistuse õigustamist, 3 min lugeda. Üldiselt võlakirjad ei pea olema notariaalselt tõestatud.

Tavaliseltjuriidiliselt täitmisele pööratavad võlakirjad peavad olema alla kirjutanud üksikisikud ja sisaldama tingimusteta lubadusi maksta konkreetseid rahasummasid. Üldiselt on nad ka märkida maksetähtajad ja kokkulepitud intressimäär. Ettevõtted võivad valida, kas võlakirjad on notariaalselt tõestatud, et vältida vaidlusi autentsuse üle, isegi kui riigi õigus seda ei nõua. Erineva riigi seadused reguleerivad nõudeid võlakirjad, seega konkreetsed küsimused tuleks suunata advokaat.

Võlakiriehk võlakiri on õigusakt, mis kirjeldab kahe osapoole vahelist lepingulist lepingut. Kui pooled on kokkuleppel ja allkirjastavad võlakirja, muutub see õiguslikult siduvaks dokumendiks, mis kohustab mõlemat poolt täitma vastavalt nende kokkuleppele. See tähendab, et nii laenuandja kui laenuvõtja peavad allkirjastama originaaldokumendi (pluss kõik muudetud versioonid). Ilma allkirjadeta ei ole võlakirjadel seaduslikku jalga seista.

Tingimustetalubadus maksta teatud rahasumma nimetatud isikule või märkuse omanikule või hoiule, et raha selliste isikute otsene. Võllakiri peab olema kirjalikult ja allkirjastatud tegija poolt lubadus. Laenuandja jaoks võib kehtetu võlakiri tähendada, et te ei saa kohtusse kaevata laenuvõtja lubadusi, kuid ei maksa. Võlakirjad on vähem keerulised kui ametlikud lepingud ja võib olla suurepärane lahendus, kui need on asjakohased, kuid vales olukorras võivad nad jätta teid kaitstud.

Võlakirjadvõivad olla äärmiselt kasulikud vahendid õiges olukorras, kuid see on oluline olla teadlik nende piirangud. Kuna tegemist on lepinguga, on oluline saada võlakiri kirjalikult, kui see on kindlaks tehtud nii, et see on kehtiv ja täitmisele pööratav. Kuigi võlakirju kasutatakse sellistes olukordades nagu hüpoteegid, kus on olemas väärtpaberihuvi, ei ole see alati nii. Kuid see ei ole alati nii ja rikkumise korral on võlakirja tagasimaksmise õiguskaitsevahendid vähem jõulised kui neil on võimalus tagatisvara lihtsalt tagasi omada.

Tagatisetavõlakiri on tagatiseta laen, mis ei kasuta märkuse tagasimaksmise tagamiseks ühtegi vara ega vara. Selle asemel, et põhisumma, moodustab Melanie võlakirja, milles taotletakse raha tasumist aasta jooksul kuue osamaksetena. Võllakirja allkirjastab tavaliselt ainult tegija, kuna omanik ei tee märkuse alusel mingeid kohustusi. Võlakiri ehk võlakiri on õigusakt, mis on oma olemuselt sarnane mis tahes tavaõigusliku lepinguga.

Kuilaenuvõtja peaks märkusele vaikimisi ja ei suuda seda tagasi maksta, võib turvatud märkuse laenuandja leida leevendust, seaduslikult tagastades märkuse tagatiseks lubanud vara. Võlakiri võib muutuda kehtetuks, kui see välistab A) laenuvõtja võlgneb laenuandjale rahasumma (teise nimega märkuse summa) või B) tasumisele kuuluvate maksete arv ja iga juurdekasvu kuupäev. Niikaua kui kõik vajalikud elemendid olemas hüpoteegi võlakirja peegeldada tavaõiguse lepingu nõuded, märkus täidab kõik seadusest tulenevad kohustused olema õiguslikult siduvad. Samas on ka tavaline, et sõltumatut vara või vara kasutatakse laenu kindlustamiseks võlakirja kaudu, seega ei pea noodi tagatis tingimata olema midagi, mida laenatud raha ostmiseks kasutatakse.

Kuite ei soovi seda teed minna ja olete ammendanud kõik teie käsutuses olevad abinõud, on lõplik võimalus võlakirja müüa üksusele, mis on spetsialiseerunud märkmete ostmisele ja võlgade sissenõudmisele. .

Leave Message

Required fields are marked *