Saab ostja kasutada võlakirja?

Võlakirjadsobivad ideaalselt inimestele, kes ei vasta traditsioonilistele hüpoteegidele, kuna need võimaldavad neil kodu osta, kasutades laenuallikana müüjat ja ostetud kodu tagatise allikana. Kui laenata raha laenuandja osta kodu, saate kohanud komplekt keeruline juriidiline ja rahaline kõnepruuki, mis võib olla võõras teile. Üks selline termin on „võlakiri, mis kindlasti tulla, kui kasutate laenuandja raha, et rahastada oma kodu ostu. Ärge laske seda terminit segadusse ajada — võlakiri on sisuliselt lihtsalt juriidiline dokument, kus te, laenuvõtja, kirjalikult nõustute, et laenu tagasi maksate.

Laenulepingon leping, kus laenuandja nõustub laenuvõtjale raha laenama. Kui laenuleping on kirjalik, kirjutavad mõlemad pooled selle alla. See on sageli palju pikem ja keerukas dokument kui noot. Kuigi võlakiri on päris palju piiratud tingimusteta lubadusega maksta teatud summa raha nõudmisel või kindlal kuupäeval, siis laenuleping tavaliselt kaasata kõik lubadused, õigused ja kohustused mõlema poole poolt kinnisvaralaenu kohta.

Laenuandjadkasutavad sageli laenulepingut, mis nõuab laenuvõtjat võlakirja koostamist ja hüpoteegi (või usalduse teo) andmist. Kui otsustate, et soovite oma võlakirja müüa või mõelge sellele lihtsalt, siis soovite teha vähe uuringuid, et leida parimad märkmeostjad. Kui see on täielik ja heaks kiidetud, soovib märkuse ostja lühidalt rääkida maksjaga märkuses ja tellida pealkirja kohustus. Hüpoteeklaenuga seotud kinnisvaratehingus oleks maksesaaja laenuandja (suur finantseerimisasutus, alternatiivne laenuandja või erainvestor), laenulepingu sõlmiv koduostja aga võlakirja tegija või emitent.

Kuiülaltoodud sammud on lõpule viidud, siis kui märkus müüja saadetakse sulgemisdokumendid tehingu lõpuleviimiseks ja teie huvi märkuse ostjale märkuse vastu. Müüjal on 15 päeva jooksul pärast sellist lõplikku kindlaksmääramist teostatav võimalus käsitleda sellist inventuuri Jaotamata Varana ning Ostja võlakirja põhisummat korrigeeritakse vastavalt. Nagu varem mainitud, märkus ostja vaatleb mitmeid riskitegureid, samuti laenu ja väärtuse suhe, tulla pakkumisi. Traditsioonilise hüpoteegi taotlemisel allkirjastatakse võlakiri, mis kohustab ostjat tegema põhi- ja intressimakseid vastavalt etteantud ajakavale.

Neidmärkmeid pakutakse ainult ettevõtetele või keerukatele investoritele, kes suudavad riske toime tulla ja neil on raha, mida on vaja noodi ostmiseks (märkmeid saab väljastada nii suure summa eest, kui ostja on nõus kandma). Olenemata sellest, kas olete ostja või müüja, on oluline mõista, kuidas võlakirju kasutada tehingu struktureerimisel. Omaniku finantseerimise puhul on vara omanikuks laenuandja ja ostja teeb kinnisvaraomanikule makseid kuni laenu ära tasumiseni, millisel hetkel omanik antakse ostjale üle. Ostja kohustused Ostja võlakirjast ja Ettevõtte võlakirjast tulenevad kohustused on samuti osaliselt tagatud Ostja pandilepinguga lõppkuupäevaga (Ostja pandileping) näitusega 9,5 ning Kubeci ja Melissa L pandilepinguga.

Ostuhinna korrigeerimine makstakse Ostja võlakirja põhisumma suurendamise või vähenemise teel kolme tööpäeva jooksul pärast Ostuhinna korrigeerimise lõpliku kindlaksmääramist. Võlakiri peab sisaldama selget ja kindlat dollarisummat, mille ostja maksab müüjale mingil hetkel tulevikus. Tavaliselt teeb ostja suure sissemakse, et tugevdada müüja usaldust ostja võimele teha tulevasi makseid.

Leave Message

Required fields are marked *