On hüpoteegi võlakirjad registreeritud?

Maakonnamaaarvestuses võlakirja ei kajastata. Laenuandja hoiab märkust. Märkus annab laenuandjale õiguse laenu sisse nõuda, kui sa makseid ei soorita. Kui laenuvõtja maksab laenu ära, märgitakse märge täies ulatuses tasutuks ja tagastatakse laenuvõtjale. Tavaliseltdokumenteeritakse võlakirjad ja need sisestatakse avalikku registrisse varsti pärast arveldamist.

Usaldusisiku (või laenuandja) hoiab võlakirja kuni võla tagasimaksmiseni. Kui laenusaaja on täitnud pangatähe tingimused, registreerib usaldusisik edastamise teokirja või märgib registreeritud võlakirja tasuliseks. Võlakiri on laenuvõtja poolt tehtud kohustus maksta laenatud raha tagasi. Hüpoteektagab võlakirja maja pealkirjaga.

See on salvestatud ka avalikes arhivaalides. Kui õpilased võtavad oma laenuandjaga uue õppeaasta jaoks uusi laene, kasutavad nad sama MPN-i, kaotades seega vajaduse iga kord uue võlakirja allkirjastamiseks. Tegelikult võib võlakiri olla viis, kuidas keegi, kes ei suuda saada traditsioonilist rahastamist, osta kodu, mida nimetatakse tagasivõtmiseks hüpoteeklaenuks. Igaüks, kes laenab raha, võib väljastada võlakirja (nt kodumüüjad, krediidiühistud, FinTechi lahendused ja mittehüpoteegiga seotud pangad), kuid kinnisvara ja hüpoteegi protsessi puhul on võlakirjad kokkuleppeks, et laenuvõtja maksab oma hüpoteeklaenu tagasi tähtajaga kuupäev.

Vähem inimesi võlakirja on peaaegu alati parem laenuvõtmise pool tehingu. Üldvõlakiri (MPN) on sama mis võlakiri — see on õiguslikult siduv dokument, mis kohustab laenusaajat laenu tagasi maksma ja järgima lepingu tingimusi. Oluline on mõista, et teie hüpoteegi võlakirja omanik, tavaliselt hüpoteeklaenuandja, võib tavaliselt müüa oma hüpoteeklaenu ilma teie nõusolekut küsimata. Lisaksloovutamisele peab laenu algataja või laenu uusim omanik kinnitama (või üle andma) võlakirja alati, kui laenu käsi vahetab.

Kuigi MERS on määratud hüpoteegipidajaks, ei oma ta võlga ega hoia võlakirja. Koduhüpoteek tagab tõhusalt võlakirja kõnealuse vara pealkirjaga juhul, kui laenuandjal peaks maksmata jätmise korral kinnisvara sulgema ja müüma. On käputäis liiki võlakirjad, nagu turvatud, tagatiseta ja tabavalt pealkirjaga Master võlakiri (MPN. Kuigivõlakiri võib eksida shuffle institutsioonide müüvad laenu teisese laenuandjad, see ei tähenda, et sa oled konks summa, sest juriidiline kohustus maksta laenu on endiselt olemas.

Võlakiri on eluasemelaenu taotluse ja hüpoteegi lepingu võtmeosa, tagades, et laenuvõtja nõustub laenuandjale laenu tagasimaksmiseks võlgnevusega. Mõnikord on märkus kinnitatud „tühjaks, mis tähendab, et igal osapoolel, kellel on noot, on selle jõustamiseks seaduslik õigus. Tagatisega võlakiri nõuab laenuvõtja kaitsta laenu pannes üles esemed kõva väärtusega, nagu kodu, Korterelamu või rendivara ise tagatiseks, et summad on tagasi makstud. Ärgelaske seda terminit segadusse ajada — võlakiri on sisuliselt lihtsalt juriidiline dokument, kus te, laenuvõtja, kirjalikult nõustute, et laenu tagasi maksate.

Üksikisiku või isikud, kes allkirjastasid võlakirja on isiklikult vastutav raha, mis oli laenatud ja saab kaevata isiklikult ja on nende vara arestitud, krediidi aruanne negatiivselt mõjutanud ja nende palk garnished puudumine makse.

Leave Message

Required fields are marked *