Kust ma leian oma hüpoteegi võlakirja?

Hüpoteegimärkus on osa teie sulgemisdokumentidest ja saate koopia sulgemisel. Kui kaotate oma sulgemisdokumendid või need hävitatakse, võite saada oma hüpoteegi märkuse koopia, otsides maakonna registrit või võtke ühendust tegude registriga. Hüpoteegi märkmeid saab osta hüpoteegi märkmevahenduste kaudu (leiad sadu Internetis). Neid saab osta ka hüpoteegi kimpude aktsiatesse kinnisvarainvesteeringute usaldusfondide või muude sarnaste toodete kaudu.

Seeon üsna keeruline ettevõtmine, aga nii et sa tahad teha palju teadusuuringuid enne kui hüpata. Laenuandja tavaliselt väljastab teile koopia kõik hüpoteegi arvestust sulgemise ajal, kuid kui te ei saa jälgida oma hüpoteegi tegu või võlakirja , võtke ühendust oma laenuandja saada koopiad. Kuna võlakiri sisaldab teie lubadust maksta laenuandjale igakuine hüpoteegi makse koos intressiga kindla arvu aastate eest, säilitab laenuandja tavaliselt hooldusõiguse. Hüpoteekist eraldiseisev võlakiri on dokument, mis loob laenukohustuse.

Käesolevdokument sisaldab laenuvõtja lubadus maksta laenusumma. Kui logite võlakirja, olete isiklikult vastutav laenu tagasimaksmise eest. Kui laen muudab käsi, kinnitatakse võlakiri (allkirjastatud üle) laenu uuele omanikule. Mõnel juhul kinnitatakse märkus tühjaks, muutes selle kandjaks ühtse äriseadustiku artikli 3 alusel.

Keshoiab märkus on juriidiline õigus seda jõustada ja on seisab sulgeda. Näiteks öelge, et sa ei sobi eluasemelaenu hea intressimääraga, sest teie krediidiskood on kohutavad. Teie abikaasa, aga on suurepärane krediit ja kergesti kvalifitseerub laenu. Laenuandja nõustub laenama oma abikaasale ja ei sisalda teid laenuvõtjana võlakirja.

Agakuna sa oled nii kodu tegu, laenuandja nõuab sind nii allkirjastada hüpoteegi. Hüpoteegi võlakiri (nimetatakse ka eluasemelaenu märkmeks, hüpoteeklaenuks või lihtsalt nootiks) on võlakirja liik — kirjalikult lubadus laenu põhisumma tagasi maksta (i. Kui see jõuab nii, on mõistlik kontrollida oma võlakirja staatust, et tagada, et tegemist ei ole hüpoteegi pettusega ja et noodi omandiõigus on tegelikult muutunud. Nagu näete, on teie hüpoteegi märkus oluline leping ja oluline juriidiline dokument, nii et kui ostate kodu esmakordselt, veenduge, et paned oma hüpoteegi märkus kindlasse kohta, kus teate, et saate seda leida.

Kuiolete laenu ära tasunud, salvestab laenuandja dokumendi, mis vabastab laenuvõtja hüpoteegi või usalduse ja võlakirja vastutusest. Hüpoteegi- ja kinnisvarainvestorite puhul võib võlakirjade ostmine maaklerite kaudu või suuremate hüpoteegi kimpude osana (nimetatakse ka hüpoteegiga tagatud väärtpaberiteks või MBS-iks) mõnikord kasumlikuks võimaluseks. Oluline on mõista, et teie hüpoteegi võlakirja omanik, tavaliselt hüpoteeklaenuandja, võib tavaliselt müüa oma hüpoteeklaenu ilma eelnevalt teie nõusolekut küsimata. Jällegi, kui teie hüpoteegi märkus müüakse, ei muutu märkuse tingimused, kuid peaksite saama uue omaniku märkuse ajakohastatud koopia.

Sisuliselton hüpoteegi võlakiri kokkulepe, mis lubab, et laenuandjalt laenatud raha maksab laenuvõtja tagasi. Laenuandja hoiab võlakirja tavaliselt kuni laenu tagasimaksmiseni, välja arvatud juhul, kui hüpoteegi üleandmine või loovutamine. Hüpoteegi sulgemise ajal allkirjastate hüpoteegi, mis edastab laenuandjale omandiõiguse huvi kodus ja võlakirja, mis kinnitab, et maksate laenu tagasi vastavalt laenuandja tingimustele. Kui sulgete kinnisvara, saate koopia oma hüpoteegi võlakirja ülejäänud oma sulgemise dokumendid.

Kirjutageametlik taotlus või külastage ametliku ettevõtte kontoreid koos teiste asjakohaste sulgemisdokumentide koopiaga, sealhulgas teie isikut tõendav dokument, et pääseda hüpoteegi akti ja võlakirja koopiale. Hüpoteegi võlakirjad on olulised kinnisvara dokumendid, mis sisaldavad väärtuslikku teavet laenuvõtja kohustuste kohta oma laenuandja ees. Kuigi teie hüpoteegi märkuses kehtestatud hüpoteegi üksikasjad ei muutu, kui märkust müüakse, saab teie igakuiste hüpoteegi maksete saaja tõenäoliselt. .

Leave Message

Required fields are marked *