On hüpoteegi jaoks nõutav võlakiri?

Kuivõtate laenu kodu ostmiseks, nõuab laenuandja tõenäoliselt nii võlakirja kui ka hüpoteegi allkirjastamist (või mõnda muud dokumenti, mida nimetatakse usalduse teoks või midagi sarnast). Hüpoteekist eraldiseisev võlakiri on dokument, mis loob laenukohustuse. Käesolev dokument sisaldab laenuvõtja lubadus maksta laenusumma. Kui logite võlakirja, olete isiklikult vastutav laenu tagasimaksmise eest.

Kuilaen muudab käsi, kinnitatakse võlakiri (allkirjastatud üle) laenu uuele omanikule. Mõnel juhul kinnitatakse märkus tühjaks, muutes selle kandjaks ühtse äriseadustiku artikli 3 alusel. Kes hoiab märkus on juriidiline õigus seda jõustada ja on seisab sulgeda. Näiteks öelge, et sa ei sobi eluasemelaenu hea intressimääraga, sest teie krediidiskood on kohutavad.

Teieabikaasa, aga on suurepärane krediit ja kergesti kvalifitseerub laenu. Laenuandja nõustub laenama oma abikaasale ja ei sisalda teid laenuvõtjana võlakirja. Aga kuna sa oled nii kodu tegu, laenuandja nõuab sind nii allkirjastada hüpoteegi. Võlgdokument määratleb laenulepingu tingimused, laenuandja ja laenuvõtja.

Taviitab, kui palju raha on laenatud ja sagedus ja summa nõutavad maksed. Võllakirjas tuleb märkida ka võlakirjas võlgnev intressimäär ja tagatis, kui see on olemas. See peaks sisaldama kuupäeva ja koha, kus märkus anti välja. See peaks sisaldama ka allkiri laenuvõtja.

Homeownerstavaliselt mõelda oma hüpoteegi kohustus maksta raha nad laenatud osta oma elukoha. Aga tegelikult on see võlakiri, mida nad ka allkirjastavad rahastamisprotsessi osana, mis tähistab, et lubadus laenu tagasi maksta koos tagasimaksmise tingimustega. Võlakirjas sätestatakse võla suurus, intressimäär ja hilinenud tasud. Sellisel juhul hoiab laenuandja võlakirja, kuni hüpoteeklaen on ära tasutud.

Erinevaltusalduse või hüpoteegi ise, võlakirja ei sõlmitud maakonna maa arvestust. Võlakiri ehk võlakiri on siduv õigusakt, mis toimib laenuvõtja lubadusena maksta laenuandjale eralaen tagasi. Paljudel inimestel on arusaam, et võlakiri on midagi enamat kui IOU keerukas versioon, kuid fakt on see, et juriidilised võlakirjad toimivad palju samamoodi nagu ametlikud pangalaenu dokumendid. Võlakirjad on ühised dokumendid mis tahes finantsteenus.

Oletetõenäoliselt allkirjastatud üks, kui olete võtnud mis tahes liiki laenu varem. Keegi, kes ei suuda võlakirjas esitatud laenu tagasi maksta, võib kaotada vara, mis tagab laenu, näiteks kodu, või nägu muid tegevusi. Kuna võlakiri on õiguslikult siduv vahend, toimib see laenuvõtja tagasimaksmise arvestusena ja seda saab rakendada nende krediidireegile. Kodu tegu toimib ka märkme tagatisena ning kui ostja on vaikimisi, tegu ja sissemakse hoitakse müüja poolt.

Paljudinimesed võtavad laenu kodu ostmiseks ja ei mõista võlakirja erinevust. Võllakirjad on instrumendid, mis võimaldavad inimestel laenata ja laenata raha väljaspool tavapäraseid kanaleid, võttes aluseks raha laenuvõtja ja tagatise, mida nad panevad. Ainult need, kes allkirjastavad võlakirja, peavad võlakirja alusel laenanud raha tagasi maksma. Kui laenate isikut või äriraha, võiksite laenu vormistada, luues võlakirja.

Selliseljuhul võib ta paluda neil aktsepteerida võlakirja, mida saab vahetada sularahaks tulevikus pärast seda, kui ta kogub oma arved nõuete. Kui isiku nimi on hüpoteegi tükk vara, siis see isik ei pruugi nõuda laenu tagasi maksma. Niikaua kui ainult abikaasa kirjutab võlakirja, ei ole naisel isiklikku kohustust laenu tagasi maksta. Võllakiri on laenuandja ja laenuvõtja vaheline dokument, milles laenuvõtja lubab laenuandjale tagasi maksta, see on hüpoteeklaenust eraldi leping.

Võlakirjadei ole sama hüpoteegid, kuid kaks sageli käivad käsikäes, kui keegi ostab kodu. Võlakirjad on ideaalne inimestele, kes ei vasta traditsioonilistele hüpoteegidele, kuna need võimaldavad neil osta kodu, kasutades müüjat laenu allikana ja ostetud kodu tagatise allikana. Tagatiseta võlakiri puudutab laenu, mis on tehtud üksnes tegija tagasimaksmise võimaluse alusel. .

Leave Message

Required fields are marked *