On võlakiri midagi väärt?

Võlakiri on väärtuslik tööriist See annab selge struktuuri võla tagasimaksmiseks ja kaitseb laenuandjat maksejõuetuse eest ja laenuvõtjat hoolimatute laenutavade eest. Võlakirja hindamine on protsess, mis määrab võlakirja väärtuse või kahe osapoole vahelise võla arvestuse, 3 min lugeda. Investorid, kes kaaluvad võlakirjate ostmist, peavad neid põhjalikult kontrollima. Erinevalt paljudest tänapäeva investeeringutest on võlakirjad lihtsad ja ohutud ning näivad olevat atraktiivne alternatiiv aktsiatele ja võlakirjadele.

Kuigineed võivad olla seaduslikud investeeringud, on mõned üksikutele investoritele laialdaselt müüdavad võlakirjad pettusega. Hiljutised pettuse skeemid hõlmavad võlakirju väidetavalt tagatiseks investeeringud kinnisvarasse, USA riigikassa, maaklerfirmad ja erinevaid ettevõtteid, sealhulgas üks, mis on toodetud isikliku rahandusega seotud raadioprogrammeerimine. Investorid peavad mõistma investeeringuid, mida nad kaaluvad, ja olema teadlikud hoiatusmärkidest, mis võivad pettust signaali anda. Põhilisel tasandil ei sisalda võlakirja oma universaalset nimiväärtust.

Tegelikultei ole võlakiri mitte väärtuse pood, vaid lepinguline kohustus, mis nõuab ühelt isikult teatud rahasumma tagasimaksmist teisele nimetatud poolele. Võlgdokument määratleb laenulepingu tingimused, laenuandja ja laenuvõtja. See viitab, kui palju raha on laenatud ja sagedus ja summa nõutavad maksed. Võllakirjas tuleb märkida ka tasutav intressimäär ja tagatis, kui see on olemas.

Seepeaks sisaldama märkuse väljaandmise kuupäeva ja kohta. See peaks sisaldama ka laenuvõtja allkirja. Tehniliselt nimetatakse võlakirjas nimetatud raha laenanud isikut võlakirjas nimetatud raha laenanud võlakirjana. Mõistliku diskontomäära väljaselgitamine on võlakirjade hindamise protsessi oluline osa.

Kuihiljutist hindamist või pealkirja poliitikat ei ole, peaks hüpoteegi ostja pakkuma nende teenuste eest korraldamist ja maksmist. Kui laenate isikut või äriraha, võiksite laenu vormistada, luues võlakirja. Võlakiri kehtestab laenu selge arvestuse kas üksikisikute või üksuste vahel. Keegi, kes ei suuda võlakirjas esitatud laenu tagasi maksta, võib kaotada vara, mis tagab laenu, näiteks kodu, või nägu muid tegevusi.

Võlakirjahindamine on protsess, mis määrab võlakirja väärtuse või kahe osapoole vahel võla kohta peetav rekord. Võlakirjadega võõrastele võlakirjadele võib üllatav olla see, et kogunenud intressi summa pluss tasumata põhisumma võib teatud tingimustel olla suurem väärtus. Mõelge advokaadi palkamisele, et luua see teie jaoks, kui soovite olla täiesti kindel, et kõik teie võlakirja osad on õiged. Hoiatuses kirjeldatakse võlakirjadega seotud riske ja võlakirjade skeemide jätkuvat ohtu, mille ainsaks eesmärgiks on investorite petmine.

Tagatisegavõlakiri tagab laenatud summa väärtusega, näiteks kodu või sõiduki. Võlakirja nimiväärtus on otseselt seotud märkuses nimetatud võla väärtusega. Tihti müüakse võlakirju poole võrra väärtusest investoritele, kes soovivad saada kasu sellest konkreetsest varast. Kui vajate abi võlakirja hindamisel, võite postitada oma juriidilise vajaduse UpCounseli turul.

Sedasaab vähendada või kõrvaldada, kui maksja tasub võlakirja ära enne selle tähtaega, seega võidakse lisada ettemaksetrahv.

Leave Message

Required fields are marked *