Kas võlakirju saab müüa?

Võlakirjuja pealkirju saab müüa. Isik, kes omab võlakirja võib müüa. Laenuandjad müüvad tavaliselt võlakirju, kui nad ei soovi enam laenu eest vastutada või vajavad ühekordset sularaha. Otsustada, kellele teie märkus müüa, on üks teine otsus, mida tuleb arvestada.

Üksikisikudmõnikord osta märkmeid, kuigi see on raske leida üksikisikute piisavalt raha käepärast selliste ostude. Individuaalne märkus ostjad sageli ei ole kogemusi ja oskusteavet teha tõhusaid tehinguid, nii et jätkake ettevaatusega. Teine võimalus on müüa või üle kanda kellelegi, keda te teate, näiteks pereliikmele. Lõpuks leiad mainekas märkus osta ettevõtted loodud tulemusi osta märkmeid.

Seeon sageli kiireim ja kõige õmblusteta valik. Kas otsing online või saada esildise oma pankur või kinnisvaramaakler. Üldine küsimus võlakirja müümist kaaluvate inimeste seas on see, mis juhtub vara maksjaga, kui märkus müüakse. märkus ostja ei saa seaduslikult või eetiliselt muuta intressimäär, makse summa, või midagi muud märkus.

Ainukeasi, mis muutub pärast märkuse müümist, on see, et maksja hakkab saatma makseid märkuse uuele omanikule. Kui tehing on lõpetatud, saadab võlakirja ostja maksjale kirja koos juhistega tulevaste maksete saatmise kohta. võlakirjad on õiguslikult siduvad dokumendid. Keegi, kes ei suuda võlakirjas esitatud laenu tagasi maksta, võib kaotada vara, mis tagab laenu, näiteks kodu, või nägu muid tegevusi.

Märkusedmüüa allahindlust oma nimiväärtuse tõttu inflatsiooni mõju söömine väärtus tulevaste maksete. Teised investorid saavad teha ka osalise ostmise märkus, ostes õigused teatud maksete arv taas, allahindlusega tegeliku väärtuse iga makse. See võimaldab märkmeomanikul tõsta ühekordse rahasumma kiiresti, mitte oodata maksete kogunemist. Võlakiri on võlgade vorm.

Investorüldiselt nõustub laenama raha ettevõttele vastutasuks ettevõtte lubaduse eest, et ta maksab tagasi põhisumma pluss intressi kindla ajavahemiku jooksul. Tavaliselt ei müüda võlakirju üldsusele. Pettuse võlakirjad on mõnikord välja nimel fiktiivseid ettevõtteid. Müüjad võivad öelda investoritele, et märkmed on ohutu investeering, kuna need on kindlustusseltside poolt tagatud.

Müüjadka sageli lubadus kõrge tootlus. Kuid enamik ettevõtteid, mis garanteeritud märkmed on litsentseerimata. Petturid on sageli suunatud eakatele investoritele, kes usuvad, et märkmed ei avalda neid üldise väärtpaberituru riskidele. Investorid ostavad märkmeid, uskudes, et nad on vähem riskantsed ja pakuvad suuremat turu tootlust.

Müüjadvõivad julgustada investoreid sularaha oma elukindlustuspoliisid ja osta võlakirju asemel. Enamik traditsioonilisi laenulepinguid nagu võlakirjad (aka hüpoteegi märkmed), eriti kinnisvara või äri laenutehingute, on kaasas tagatiseks dokument nagu hüpoteek, usalduse tegu või chattel hüpoteek (jututuba kasutatakse isikliku vara esemed), sõltuvalt riik, kus nimetatud laen pärines. Pereliikmed kasutavad sageli võlakirju kinnisvara üleandmise ja müümise hõlbustamiseks, näiteks õdede-vendade põllumaade puhul. Sellisel juhul toimib võlakiri dokumendina, mis esindab laenu tagasimaksmise tingimusi nagu makse summa, intressimäär ja amortisatsiooniperiood, samas kui tagatise hüpoteek või usalduse akt kirjeldab kõnealuse võlakirja tagatist, näiteks vara- ja varaseadused selle konkreetse riigi.

Kuiõpilased võtavad oma laenuandjaga uue õppeaasta jaoks uusi laene, kasutavad nad sama MPN-i, kaotades seega vajaduse iga kord uue võlakirja allkirjastamiseks. Ameerika Ühendriikides väljastatakse võlakirju tavaliselt ainult äriklientidele ja keerukatele investoritele. Sisuliselt võimaldab võlakiri üksustel peale finantsasutuste võimet pakkuda laenumehhanisme teistele üksustele. Mõnes kohas on ametlik valuuta tegelikult võlakirja vorm, mida nimetatakse nõutavaks märkuseks (üks, millel puudub tähtaeg või tähtajaline tähtaeg, mis võimaldab laenuandjal otsustada, millal nõuda makse).

Sellisedtehingud nagu auto laenud ja hüpoteegid nõuavad keerukamaid võlakirju, mis hõlmavad selliseid üksikasju nagu amortisatsioonikavade, intressimäärade jm. Tagatisega võlakiri tagab laenatud summa väärtusega, näiteks kodu või sõiduki. Teised näited erinevatest võlakirjadest oleks pangavõlakiri või escrowed võlakiri. Tagasivõtmise hüpoteeklaenude puhul on võlakirjad saanud väärtuslikuks vahendiks müügi lõpuleviimiseks, mida muidu hoiaks rahastamise puudumine.

Võlakirion eluasemelaenu taotluse ja hüpoteegi lepingu võtmeosa, tagades, et laenuvõtja nõustub laenuandjale laenu tagasimaksmiseks võlgnevusega. Isikud, kes müüvad võlakirju investoritele sageli tugineda teabe nad on antud, ja nad ei pruugi teada, et teave on vale või eksitav. Seda tüüpi võlakiri ei võimalda raha laenuandval poolel laenu vara kindlustada. Lihtne võlakiri märgib, et kogu summa on tähtaeg määratud kuupäeval; maksegraafikut ei vaja.

.

Leave Message

Required fields are marked *