Kas võlakirjad on vabalt kaubeldavad?

Kuna võlakirjad on vabalt kaubeldavad instrumendid, on põhiline võlakiri vabalt kaubeldav võlakiri. Seega, kui te maksjana annate võlakirja kellelegi, kes on teile laenu andnud, saab see isik siis ümber pöörata ja üle kanda või määrata märkuse kolmandale isikule. Kas võlakiri on vabalt kaubeldav instrument? Jah; seda tüüpi vabalt kaubeldavat instrumenti saab selle omanik üle kanda, nagu raha saab üle kanda, 3 min lugeda Kas võlakiri on vabalt kaubeldav instrument? Jah; seda tüüpi vabalt kaubeldavat instrumenti saab selle omanik üle kanda samamoodi nagu sularaha üle kanda. Võlakirju kasutatakse mitmel põhjusel, näiteks võlgade tekitamiseks eraõiguslike isikute vahel, mida saab seaduslikult jõustada, ja aktsiaseltsi (LLC) liikmete poolt ettevõtte kapitali sissemaksete tegemiseks.

Muudlevinumad vabalt kaubeldavad instrumendid on börsivekslid, võlakirjad, eelnõud ja hoiusertifikaadid (CD). Paberraha on tegelikult võlakiri, kuna see sisaldab lubadust, et valitsuse pank maksab arve kandjale kindla summa. Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni rahvusvaheliste börsivekslite ja rahvusvaheliste võlakirjade konventsioon eelistaks rahvusvaheliste tehingute puhul artiklit 3, kui Ameerika Ühendriigid ühinevad. Võlakiri ei näita lihtsalt, et võlg on olemas, vaid ka täpne summa ja tagasimaksmise tingimused.

Kuivajate abi võlakirja või vabalt kaubeldava instrumendi puhul, võite oma juriidilise vajaduse postitada UpCounseli turul. Võlakirju kasutatakse mitmesugustel eesmärkidel, sealhulgas erapoolte vahel täitmisele pööratavate võlgade loomiseks ning LLC liikmete poolt aktsiaseltside kapitali sissemaksetena. Kuna kinnitajal on kohustus tagada, et võlakiri on heas pealkirjas, on see väga turvaline vabalt kaubeldav instrument. Näiteks hüpoteegi võlakiri näitaks laenusummat, intressimäära ja küpsemiskuupäeva.

Kaubeldavvõlakiri on tingimusteta lubadus, mille üks isik teeb kirjalikult teisele maksma nõudmisel maksesaajale, või fikseeritud või tuvastataval tulevasel ajal, summa teatud rahas, tellida või kandjale. Adair, PLLC pakub kogenud äri kaitsja ja aitab teil oma võlakirja muresid. Võlakirjad kehtivad mõnevõrra ranged valitsuse määrused, sest märkimata jätta need võivad kujutada eraõiguslikku valuuta. Võlakiri on vabalt kaubeldav instrument, mis võimaldab omanikul selle instrumendi üle kanda samal viisil, et raha saab üle kanda.

Võlakirjadelevinud kasutusalad hõlmavad kapitali saamist ettevõtte juhtimiseks või raha laenamist kinnisvara ostu rahastamiseks.

Leave Message

Required fields are marked *