Võlakirja ostjad?

Võlakirjuja pealkirju saab müüa. Isik, kes omab võlakirja võib müüa. Laenuandjad müüvad tavaliselt võlakirju, kui nad ei soovi enam laenu eest vastutada või vajavad ühekordset sularaha. Märkuse ostja võtab endale raha kogumise vastutuse.

Esitagemärkus ostja (te) koos dokumentidega, mida nad taotlevad. Nad tahavad näha hüpoteegi või usalduse teo koopiat, võlakirja koopiat, mida soovite neile müüa, sulgemise või arveldusavalduse, kui võlakiri on kinnisvaraga tagatud, ja nad tahavad märkusele makseid tegeva isiku nime ja sotsiaalkindlustusnumbrit. nad võivad kinnitada, et isiku krediidireiting. Leidke üks või mitu võlakirja ostjat.

Märkus ostjad võib leida online või läbi oma kohaliku kollane lehekülgi. Teiepankur või enamik kinnisvaramaaklerid teavad ka mitu märkus ostjad. On hea mõte võtta ühendust rohkem kui ühe märkuse ostjaga, kuna hind, mille ostja maksab võlakirja eest, võib oluliselt erineda ja soovite saada parima hinna võimalikult. Märkused müüa allahindlust oma nimiväärtuse tõttu inflatsiooni mõju söömine väärtus tulevaste maksete.

Teised investorid saavad teha ka osalise ostmise märkus, ostes õigused teatud maksete arv taas, allahindlusega tegeliku väärtuse iga makse. Seevõimaldab märkmeomanikul tõsta ühekordse rahasumma kiiresti, mitte oodata maksete kogunemist. Hüpoteegi märkused ehk võlakirjad on finantsinstrumendid, mis määratlevad ja jõustavad kinnisvara ostmiseks kasutatava hüpoteeklaenu tingimusi. Kodu, äri või vara hüpoteeklaenude omanikud võivad seda müüa sularahas teisese hüpoteegi märkmete tööstuse ostjale.

Seal on palju rohkem teadmiseks maaklerid töötavad kui teadmiseks ostjad ostavad, nii et sa peaksid olema võimelised leidma kohaliku märkuse maakler üsna lihtsalt. Võlakirierineb pelgalt võlgade tunnustamisest ilma igasuguse lubaduseta maksta, nagu siis, kui võlgnik annab oma võlausaldajale I 0 U. Kuid enamiku märkmeomanike jaoks, kes soovivad oma märkmeid müüa, on märkme ostja, kelle tegevus on võlakirjade ostmine ja investeerimine võlakirjadesse, tõenäoliselt need, kes ostavad teilt märkuse. Võlakiri kirjeldab, kuidas märkuse omanik on võtta ühendust laenuvõtjatega, kes ei soorita makset, ja väljastab teate, et nad peavad maksma põhisumma pluss täiendav intress.

Kapteni võlakiri sisaldab ka üliõpilase isiklikku kontakti- ja töösuhte infot ning õpilase isiklike viidete nimesid ja kontaktandmeid. Võlakirjuja veksle reguleerib 1930. aasta Genfi konventsioon vahetusvekslite ja võlakirjade ühtse õiguse kohta. Kui võlakiri on teatud summa all, võib IRS kehtestada oma intressimääraga ja sundida laenuandjat maksma sellele makse.

Sellisel juhul toimib võlakiri dokumendina, mis esindab laenu tagasimaksmise tingimusi nagu makse summa, intressimäär ja amortisatsiooniperiood, samas kui tagatise hüpoteek või usalduse akt kirjeldab kõnealuse võlakirja tagatist, näiteks vara- ja varaseadused selle konkreetse riigi. Võlakirja makstakse tellida või kandja möödub taandatus, ja kuigi valis hagi, omanik võib tuua ülikond seda enda nimel. Tagasivõtmisehüpoteeklaenude puhul on võlakirjad saanud väärtuslikuks vahendiks müügi lõpuleviimiseks, mida muidu hoiaks rahastamise puudumine. On käputäis liiki võlakirjad, nagu tagatud, tagatiseta ja tabavalt pealkirjaga Master võlakiri (MPN.

Kinnisvara võlakiri on juriidiline dokument, mis on peaaegu alati kaasas hüpoteegi või usalduse. Müüjad - On mitmeid põhjuseid, miks müüja otsustab kasutada võlakirja, mida nimetatakse ka märkuse tagasisaatmiseks. Võlakirion eluasemelaenu taotluse ja hüpoteegi lepingu võtmeosa, tagades, et laenuvõtja nõustub laenuandjale laenu tagasimaksmiseks võlgnevusega. Teine erinevus on võlakiri on vabalt kaubeldav instrument, mida saab üle või müüa (või kinnitatud e.

Võlakiri võib olla ka viis, kuidas inimesed, kes ei kvalifitseeru hüpoteegi, saavad kodu osta. .

Leave Message

Required fields are marked *