Mis on võlakirja näide?

Lihtne võlakiri võib olla ühekordse tagasimaksmise teatud kuupäeval. Kogu summa on tähtaeg sellel kuupäeval ja maksegraafikut ei ole kaasatud. Võlakirja üheks näiteks on ettevõtte krediidi võlakiri. Seda tüüpi võlakirja puhul otsib ettevõte tavaliselt lühiajalist laenu.

Juhulkasvav käivitamisel, mis on vähe raha, kuna see laiendab oma tegevust, lepingu tingimused võivad järeldada, et ettevõte maksab laenu tagasi, kui tema arved on kogutud. Võllakiri on juriidiline dokument, mis sätestab kahe inimese, laenuvõtja ja laenuandja vahel tehtud laenu üksikasjad. Märkus kirjeldab selgelt laenuvõtja lubadust laenuandjale täielikult tagasi maksta kindlaksmääratud aja jooksul. Kinnisvara ostmisel nimetatakse võlakirja sageli hüpoteegi- või hüpoteegi võlakirjaks.

Õppelaenuvõlakirjades on toodud õppelaenuvõtjate õigused ja kohustused ning laenu tingimused ja tingimused. Mõnes kohas on ametlik valuuta tegelikult võlakirja vorm, mida nimetatakse nõudlusmärkuseks (üks, millel puudub tähtaeg või tähtajaline, mis võimaldab laenuandjal otsustada, millal nõuda makset). Selles näidisvõlakirjas (saadaval ka Microsoft Wordis, PDF-failides ja lihttekstifailides) selgitab välja, kuidas ja millal teid makstakse ning mis juhtub, kui laenusaaja laenu tagasi ei maksa. Võlakiri on juriidiline dokument, mis sätestab, et üks osapool (emitent) lubab maksta teisele osapoolele (maksesaajale) rahasumma tulevasel kuupäeval.

Seetähendab ka, et ettevõtte võlakirja intressimäär annab tõenäoliselt suurema tootluse kui sama ettevõtte võlakiri kõrge riskiga tähendab suuremat potentsiaalset tulu. Võlakiri sisaldab tavaliselt kõiki võlgnevusega seotud tingimusi, nagu põhisumma, intressimäär, tähtaeg, emiteerimise kuupäev ja koht ning emitendi allkiri. Mõnes olukorras, mis hõlmab laenu täitmata jätmist, võib tagatiseta võlakiri pakkuda laenuandjale oluliselt vähem või mitte. Viimasel ajal on võlakirjad kasutanud ka kodude müügi ja hüpoteeklaenude kindlustamist.

Sellisedtehingud nagu auto laenud ja hüpoteegid nõuavad keerukamaid võlakirju, mis hõlmavad selliseid üksikasju nagu amortisatsiooni graafikud, intressimäärad ja palju muud. Seda tüüpi võlakiri ei võimalda raha laenuandval poolel laenu vara kindlustada. Võlakirju kasutatakse sageli olukordades, kus üks osapool soovib teiselt osapoolelt raha laenata. Kui laenate isikut või äriraha, võiksite laenu vormistada, luues võlakirja.

Võlakirjadpakuvad krediidiallikat ka ettevõtetele, kes on ammendanud muid võimalusi, nagu ettevõtete laenud või võlakirjade emissioonid. Aga tegelikult on see võlakiri, mida nad ka allkirjastavad rahastamisprotsessi osana, mis tähistab, et lubadus laenu tagasi maksta koos tagasimaksmise tingimustega. Laenuleping on võlakirjast terviklikum ja sisaldab klausleid kogu lepingu, lisakulude ja muutmise protsessi kohta (i.

Leave Message

Required fields are marked *