Saab võlakirja müüa?

Kuiolete võlakirja omanik , võib teil olla võimalik raha eest müüa. Kuid siis müüa märkus alla nimiväärtuse. Üldiselt märkus ostja allahindlust märkus 10 kuni 35 protsenti. Otsustada, kellele teie märkus müüa, on üks teine otsus, mida tuleb arvestada.

Üksikisikudmõnikord osta märkmeid, kuigi see on raske leida üksikisikute piisavalt raha käepärast selliste ostude. Individuaalne märkus ostjad sageli ei ole kogemusi ja oskusteavet teha tõhusaid tehinguid, nii et jätkake ettevaatusega. Teine võimalus on müüa või üle kanda kellelegi, keda te teate, näiteks pereliikmele. Lõpuks leiad mainekas märkus osta ettevõtted loodud tulemusi osta märkmeid.

Seeon sageli kiireim ja kõige õmblusteta valik. Kas otsing online või saada esildise oma pankur või kinnisvaramaakler. Hüpoteegi märkused ehk võlakirjad on finantsinstrumendid, mis määratlevad ja jõustavad kinnisvara ostmiseks kasutatava hüpoteeklaenu tingimusi. Kodu, äri või vara hüpoteeklaenude omanikud võivad seda müüa sularahas teisese hüpoteegi märkmete tööstuse ostjale.

Ilmaõiguslikult siduva võlakirja, finantseerimisasutus ei pruugi olla mingit juriidilist tugineda sulgeda kodus või üritada saada oma raha tagasi. Sageli võlakirju müüakse (koos hüpoteegid) järelturul hüpoteeklaenude. Kuigi võlakiri võiks eksida shuffle institutsioonide müüvad laenu teisese laenuandjad, see ei tähenda, et sa oled konks summa, sest juriidiline kohustus maksta laenu on endiselt olemas. Töötan varajases staadiumis idufirmadega (Gruusias ja rahvusvaheliselt) nende moodustamise, lepingute, patendi- ja investeerimisvajadustega.

Märkusedmüüa allahindlust oma nimiväärtuse tõttu inflatsiooni mõju söömine väärtus tulevaste maksete. Teised investorid saavad teha ka osalise ostmise märkus, ostes õigused teatud maksete arv taas, allahindlusega tegeliku väärtuse iga makse. See võimaldab märkmeomanikul tõsta ühekordse rahasumma kiiresti, mitte oodata maksete kogunemist. Võlakiri kirjeldab, kuidas märkuse omanik on võtta ühendust laenuvõtjatega, kes ei soorita makset, ja väljastab teate, et nad peavad maksma põhisumma pluss täiendav intress.

Müüjad- On mitmeid põhjuseid, miks müüja otsustab kasutada võlakirja, mida nimetatakse ka märkuse tagasisaatmiseks. Näiteks kui olete kunagi kodu refinantseeritud, siis allkirjastad uue võlakirja, sest refinantseeritud laen on uus laen. Tagatiseks võlakiri nõuab laenusaaja kaitsta laenu pannes üles esemed kõva väärtusega, nagu kodu, korterelamu või rendivara ise tagatiseks, et summad on tagasi makstud. Siiski saate ka koopia oma hüpoteegi ja oma võlakirja ülejäänud oma sulgemise dokumendid, kui sulgete ostu.

Igaüks, kes laenab raha, võib väljastada võlakirja (nt kodumüüjad, krediidiühistud, FinTechi lahendused ja mittehüpoteegiga seotud pangad), kuid kinnisvara ja hüpoteegi protsessi puhul on võlakirjad kokkuleppeks, et laenuvõtja maksab oma hüpoteeklaenu tagasi tähtajaga kohting tüdruku või poisiga. Mõnes jurisdiktsioonis annab võlakiri müüjale mõningast eelist, näiteks on võimalik noodi omandiõiguse hõlpsalt üle kanda või saata märget kergemini jõustada, millal ja kui laenuvõtja on vaikimisi. Diskonteeritud võlakirja ostja saab sageli lisaks hinnatud hinna erinevusele ka intressi, kui sedelit hoitakse tähtajaks. Kuna igal riigil on oma seadused, mis reguleerivad võlakirja olulisi komponente, tahad võlakirja kirjutamisel kontrollida oma riigi seadusi.

Paljudmüüjad lihtsalt ei taha pikaajalise märkuse kandmise ohtu ja struktuurid müüki eesmärgiga müüa kinnisvara märkmeid niipea kui võimalik. Nad tahavad näha hüpoteegi või usalduse teo koopiat, võlakirja koopiat, mida soovite neile müüa, sulgemise või arveldusavalduse, kui võlakiri on kinnisvaraga tagatud, ja nad tahavad märkusele makseid tegeva isiku nime ja sotsiaalkindlustusnumbrit. nad võivad kinnitada, et isiku krediidireiting. Võlakiri on midagi, mida majaomanik näeb ja peab sulgemisel allkirjastama, kuid kõigepealt peate taotlema hüpoteegi.

Kui müüja peaks otsustama kasutada võlakirja või kui see on saadud muul viisil, siis muud dokumendid, mis võivad olla koos märkusega, on usaldusakt või kinnisvaraleping. Koduhüpoteek tagab tõhusalt võlakirja koos kõnealuse vara pealkirjaga juhul, kui laenuandja peaks maksmata jätmise korral kinnisvara sulgema ja müüma. Pankade ja traditsiooniliste laenuandjate mööda minimeerides võlakirjade investorid võlakirjad võtavad pangandussektori riski, ilma et oleks organisatsiooniline suurus, et vähendada seda riski, levitades seda üle tuhandeid laene. .

Leave Message

Required fields are marked *