Mis juhtub, kui võlakirja müüakse?

Võlakirjuja pealkirju saab müüa. Isik, kes omab võlakirja võib müüa. Laenuandjad müüvad tavaliselt võlakirju, kui nad ei soovi enam laenu eest vastutada või vajavad ühekordset sularaha. Märkuse ostja võtab endale raha kogumise vastutuse.

Ilmaõiguslikult siduva võlakirja, finantseerimisasutus ei pruugi olla mingit juriidilist tugineda sulgeda kodus või üritada saada oma raha tagasi. Sageli võlakirju müüakse (koos hüpoteegid) järelturul hüpoteeklaenude. Kuigi võlakiri võiks eksida shuffle institutsioonide müüvad laenu teisese laenuandjad, see ei tähenda, et sa oled konks summa, sest juriidiline kohustus maksta laenu on endiselt olemas. Võlakirja vabastamist enne selle tasumist nimetatakse mõnikord võlakirja tühistamiseks ja vabastamiseks.

InternalRevenue Service (IRS) võib sellist võlakirja ennetähtaegset vabastamist ilma täieliku tasumiseta pidada maksustatavaks sündmuseks. Väärtus võlasumma andeks võib pidada kas maksustatav tulu või kingitus, mille suhtes kohaldatakse föderaalse kinnisvara ja kinkemaksu. Võlakirjad ei ole seotud ühele isikule või ettevõttele. Kui teil on kliendi märkus, saate seda seaduslikult müüa või saate selle vahetada kellegi teisega.

Seeisik on siis õigus nõuda võla. Kes hoiab märkust - kuid see kehtib ainult siis, kui teatavad tingimused on täidetud. Kui kirjutad võlakirja ühekordse summa tagasimaksmiseks, saate tavaliselt kasutada lihtsat võlakirja. Tingimusteta ja müügipärased võlakirjad muutuvad vabalt kaubeldavateks instrumentideks, mida kasutatakse laialdaselt äritehingutes paljudes riikides.

Kuivõlakirja võlg on täidetud, peaks märkuse omanik täitma võlakirja vabastamise. Kui nad on, see on tavaliselt palvel hädas ettevõte töötab läbi hoolimatute maaklerid, kes on valmis müüma võlakirju, et ettevõte ei pruugi olla võimalik au. Üldvõlakiri (MPN) on sama mis võlakiri — see on õiguslikult siduv dokument, mis kohustab laenusaajat laenu tagasi maksma ja järgima lepingu tingimusi. Võlakiri on leping, siduv kokkulepe, et keegi maksab teie ettevõttele rahasumma.

Selliseljuhul võib ta paluda neil aktsepteerida võlakirja, mida saab vahetada sularahaks tulevikus pärast seda, kui ta kogub oma arved nõuete. Võlakirjad pakuvad krediidiallikat ka ettevõtetele, kes on ammendanud muid võimalusi, nagu ettevõtete laenud või võlakirjade emissioonid. Neid märkmeid pakutakse ainult ettevõtetele või keerukatele investoritele, kes saavad riskidega toime tulla ja neil on märkuse ostmiseks vajalik raha (märkmeid saab väljastada nii suure summa eest, kui ostja on nõus kandma). Ameerika Ühendriikides väljastatakse võlakirju tavaliselt ainult äriklientidele ja keerukatele investoritele.

Võlakirjasvõlgnevat võlgu saab kas ära tasuda või notegija võib võlga andeks anda isegi siis, kui seda ei ole täielikult tasutud. Kui laenate isikut või äriraha, võiksite laenu vormistada, luues võlakirja. Igaüks, kes laenab raha, võib väljastada võlakirja (nt kodumüüjad, krediidiühistud, FinTechi lahendused ja mittehüpoteegiga seotud pangad), kuid kinnisvara ja hüpoteegi protsessiga seotud võlakirjad on kokkulepe, et laenuvõtja maksab oma hüpoteeklaenu tagasi tähtajaga. Kõigi asjakohaste üksikasjade kirjalikult esitades tagab võlakiri selguse maksete tähtaegade ja maksete suuruse kohta.

Võlakirisisaldab konkreetset maksmislubadust ja selleks vajalikke samme (nagu tagasimaksegraafik), samas kui IOU tunnistab lihtsalt, et võlg on olemas, ja summa, mida üks pool võlgneb teisele. Kuigi paljud majaomanikud arvavad, et nad maksavad ära hüpoteeklaenu ametlikult „oma kodu, see on tegelikult laenuandja hoiab võlakirja kuni hüpoteegi tagasimaksed on lõpule jõudnud, mis annab neile õiguse sulgeda vaikimisi korral. .

Leave Message

Required fields are marked *