Mis on hüpoteegi võlakiri?

Võllakiri , hüpoteeklaenust eraldiseisev leping, on dokument, mis loob laenukohustuse. See dokument sisaldab laenuvõtja lubadust laenatud summa tagasi maksta. Kui allkirjastad võlakirja, vastutate laenu tagasimaksmise eest isiklikult. Võlakiri ehk võlakiri on siduv õigusakt, mis toimib laenuvõtja lubadusena maksta laenuandjale eralaen tagasi.

Paljudelinimestel on arusaam, et võlakiri on midagi enamat kui IOU keerukas versioon, kuid fakt on see, et juriidilised võlakirjad toimivad palju samamoodi nagu ametlikud pangalaenu dokumendid. Võlakirjad sobivad ideaalselt inimestele, kes ei vasta traditsioonilistele hüpoteegidele, kuna need võimaldavad neil kodu osta, kasutades laenuallikana müüjat ja ostetud kodu tagatise allikana. Kuigi võlakiri võib eksida shuffle institutsioonide müüvad laenu teisese laenuandjad, see ei tähenda, et sa oled konks summa, sest juriidiline kohustus maksta laenu on endiselt olemas. Kuna võlakiri on õiguslikult siduv vahend, toimib see laenuvõtja tagasimaksmise arvestusena ja seda saab rakendada nende krediidireegile.

Paljudvõlakirjad ei sisalda ettemaksu trahvi, kuid mõned laenuandjad tahavad olla kindlad teatud tootlus. Ees olev kapten tuleneb asjaolust, et laenuandjad ja laenuvõtjad saavad kasutada võlakirja mitme laenu puhul, nagu föderaalsete õppelaenude puhul. Mõelge advokaadi palkamisele, et luua see teie jaoks, kui soovite olla täiesti kindel, et kõik teie võlakirja osad on õiged. Vähem inimesi võlakirja on peaaegu alati parem laenuvõtmise pool tehingu.

Müüjasäilitab õiguse vara tagasi võtta, kui laenusaaja ei maksa, ja laenusaaja omab kodu niikaua, kuni ta maksab edasi vastavalt võlakirja tingimustele. Siduva, täitmisele pööratava võlakirja kirjutamine aitab vältida erimeelsusi, segadust ja isegi maksuprobleeme, kui võtate üksikisikult laenu. Igaüks, kes laenab raha, võib väljastada võlakirja (nt kodumüüjad, krediidiühistud, FinTechi lahendused ja mittehüpoteegiga seotud pangad), kuid kinnisvara ja hüpoteegi protsessi puhul on võlakirjad kokkuleppeks, et laenuvõtja maksab oma hüpoteeklaenu tagasi tähtajaga. Kui ostja maksab märkuse pidevalt õigeaegselt ja vastavalt võlakirja tingimustele, aitab see luua neid usaldusväärsete laenuvõtjatena tulevaste laenude jaoks.

Võlakirion midagi, mida majaomanik näeb ja peab sulgemisel allkirjastama, kuid kõigepealt peate taotlema hüpoteegi. Võlakirja kasutab laenuandja vahendina, et tagada juriidiline tagasimaksmine juhul, kui te laenu tagasi ei maksa. Tagatiseta võlakiri ei täida neid eelseisvaid nõudeid, kuigi olete endiselt kohustatud laenu tagasi maksma. Võllakiri on laenuandja ja laenuvõtja vaheline dokument, milles laenuvõtja lubab laenuandjale tagasi maksta, see on hüpoteeklaenust eraldi leping.

Leave Message

Required fields are marked *